Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#616
Stary 08.05.2010, 17:17
I nagle wszyscy znów kochają Brożka, nagle się okazuje, że wszyscy wierzyli w to zwycięstwo!
Kocham te forum! ;d

PS: co do meczu, to zagraliśmy jak zwykle, skuteczność 10%, w pozostałych dwóch spotkaniach łatwiej nie będzie...
Odpowiedz cytując