http://www.youtube.com/watch?v=49BVa...eature=related AH OH EH ... nie mogę wyjść z zachwytu i swojej radości.Jak najbardziej zasłużone 3 pkt. widać było zdeterminowanie zrozumienie i chęć gry u naszych. Boli natomiast skuteczność bo tak jak większość z Was pisała wynik powinien być 6-8 do zera. Pierwszy Krok zrobiony do Mistrzostwa. We wtorek wygrywamy z Cracovia , cieszymy się z Majstra i spuszczamy parchów do 1ligi.
ps. oj Warszawka Warszawka , GTS-u już dawno nie ma , a "Legia jest mistrzem Polski", jest nie aktualne od paru dni więc zmieńcie repertuar waszych pieśni.