Powinno byc znacznie wyzej, ale pozniej pilkarze byli juz tak rozluznieni...kapitalny wynik i dobra gra

! Trzeba teraz wygrac kolejne 2 mecze i bedzie co swietowac.
Boguski porazka

Co za "eksperci" komentuja gre Rafala? Kilka swietnych podan(1 asysta)... Oczywiscie, to pudlo bedzie pudlem sezonu, ale dobrze ze zdarzylo sie w takim meczu

.