Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#614
Stary 08.05.2010, 17:16
Powinno byc znacznie wyzej, ale pozniej pilkarze byli juz tak rozluznieni...kapitalny wynik i dobra gra ! Trzeba teraz wygrac kolejne 2 mecze i bedzie co swietowac.

Boguski porazka Co za "eksperci" komentuja gre Rafala? Kilka swietnych podan(1 asysta)... Oczywiscie, to pudlo bedzie pudlem sezonu, ale dobrze ze zdarzylo sie w takim meczu .
Odpowiedz cytując