Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#613
Stary 08.05.2010, 17:15
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Sparing przy Łazienkowskiej.
Kilku piłkarzy powinno dostać porządne lanie w szatni (Boguski, Małecki, Kirm), bo wynik powinien być dwucyfrowy.
Swoją drogą denerwuje mnie Kasperczak. Wpuszcza na boisko nieudacznika Kirma, zamiast Łobo czy Christowa.

Co do gry Wisły to nic sie nie zmieniło. Dalej gramy kiepsko, wykorzystujemy 1/5 sytuacji. Wygraliśmy 3:0 bo dziś nie było przeciwnika na boisku.
Sprawdzałem program i nigdzie nie znalazłem zakończonej transmisji meczu hokejowego. Czy ty znasz taki mecz, taką ligę że wykorzystuje się wszystkie setki? Czy zdajesz sobie sprawę że na Łazienkowskiej wygraliśmy ostatnio w nic nie znaczącym dla nas meczu? Nieważne jakim stylem, pojechaliśmy ich 3:0 !!!
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując