Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 08.05.2010, 17:15
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
atmosfera tam na stadione <lol> wspolczuje pilkarzom
i kibicom również. Mirek Szymkowiak, nie boi się prawdy głośno mówić.

krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą denerwuje mnie Kasperczak. Wpuszcza na boisko nieudacznika Kirma, zamiast Łobo czy Christowa.

Co do gry Wisły to nic sie nie zmieniło. Dalej gramy kiepsko, wykorzystujemy 1/5 sytuacji. Wygraliśmy 3:0 bo dziś nie było przeciwnika na boisku.
A mnie denerwują takie posty...
Prawdą jest, że ludziom nigdy nie dogodzi.

Legła...
Odpowiedz cytując