qchar90 napisał(a):

|
atmosfera tam na stadione <lol> wspolczuje pilkarzom
|
i kibicom również. Mirek Szymkowiak, nie boi się prawdy głośno mówić.
krakfilm napisał(a):

Swoją drogą denerwuje mnie Kasperczak. Wpuszcza na boisko nieudacznika Kirma, zamiast Łobo czy Christowa.
Co do gry Wisły to nic sie nie zmieniło. Dalej gramy kiepsko, wykorzystujemy 1/5 sytuacji. Wygraliśmy 3:0 bo dziś nie było przeciwnika na boisku.
|
A mnie denerwują takie posty...
Prawdą jest, że ludziom nigdy nie dogodzi.
Legła...