|
A ja widze to tak.
Pomimo słabiutkiej gry Legii wiślacy zdobyli jak najbardziej zasłużone 3 pkt.Piłkarze Legii powinni podziękować że nie przegrali tego spotkania 0-6.
I to jest ten moment!
Na takiej ****ie,nie przegramy,ba nie zremisujemy meczu do końca!
Powtórka wyniku w środe i upieczone dwie pieczenie na 1 ognisku!
My...wiadomo,sąsiedzi do spadku!
Zobaczycie co zagra Lech teraz...podłamka na maksa!
I dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|