Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#607
Stary 08.05.2010, 17:13
Po meczu z Koroną napisałem, że boję się, żebyśmy nie przegrali Pucharów.

Dziś mogę napisać tylko, że już dawno oglądanie Wisły nie sprawiło mi takiej ogromnej satysfakcji. Jestem dziś szczęśliwym człowiekiem. Tylko nie wiem ile w tym zasługi Legii.

O MÓJ BROŻEK!
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując