|
Po meczu z Koroną napisałem, że boję się, żebyśmy nie przegrali Pucharów.
Dziś mogę napisać tylko, że już dawno oglądanie Wisły nie sprawiło mi takiej ogromnej satysfakcji. Jestem dziś szczęśliwym człowiekiem. Tylko nie wiem ile w tym zasługi Legii.
O MÓJ BROŻEK!
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|