Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#605
Stary 08.05.2010, 17:13
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
1) nie wiedziałem że to napisze ale czuje niedosyt
2) śmiem twierdzić że gdybyśmy wygrali z Koroną to nie podeszlibyśmy z taką k***ą do meczu. Nie ma tego złego
3) Boguski tragedia
4) Kirm - już wiem czemu on siedzi na ławie
Zgadzam się w 100% z tobą ;d
Ziomek !!:d kurde nosz kurde ;d;d no kurde ;d jestem tak zadowolony, że normalnie nie moge wytrzymać ;d
Odpowiedz cytując