tommiyacht napisał(a):

1) nie wiedziałem że to napisze ale czuje niedosyt
2) śmiem twierdzić że gdybyśmy wygrali z Koroną to nie podeszlibyśmy z taką k***ą do meczu. Nie ma tego złego
3) Boguski tragedia
4) Kirm - już wiem czemu on siedzi na ławie
|
Zgadzam się w 100% z tobą ;d
Ziomek !!:d kurde

nosz kurde ;d;d no kurde ;d jestem tak zadowolony, że normalnie nie moge wytrzymać ;d
