Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
BiM_BaM
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
604
08.05.2010, 17:13
Zagrali tak jak z Lechem - uważnie w obronie i z rozwagą w ataku, to że drużyna z Warszawy nie podołała trudom tego meczu to już nie nasza wina.
BiM_BaM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BiM_BaM
Znajdź inne posty napisane przez BiM_BaM