Wyświetl pojedynczy post
BiM_BaM
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#604
Stary 08.05.2010, 17:13
Zagrali tak jak z Lechem - uważnie w obronie i z rozwagą w ataku, to że drużyna z Warszawy nie podołała trudom tego meczu to już nie nasza wina.
Odpowiedz cytując