Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 08.05.2010, 17:12
Pierwszy prestiżowy mecz w tym sezonie wygrany przez Wisłę Teraz jeszcze remisik w Poznaniu, remisik w Chorzowie i po derbach na Ryneczek Się rozmarzyłem, ale ktoś mi dziś napisał, że marzenia się spełniają
Odpowiedz cytując