Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 08.05.2010, 17:10
Sparing przy Łazienkowskiej.
Kilku piłkarzy powinno dostać porządne lanie w szatni (Boguski, Małecki, Kirm), bo wynik powinien być dwucyfrowy.
Swoją drogą denerwuje mnie Kasperczak. Wpuszcza na boisko nieudacznika Kirma, zamiast Łobo czy Christowa.

Co do gry Wisły to nic sie nie zmieniło. Dalej gramy kiepsko, wykorzystujemy 1/5 sytuacji. Wygraliśmy 3:0 bo dziś nie było przeciwnika na boisku.
Odpowiedz cytując