Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#598
Stary 08.05.2010, 17:10
dawno nie widzialem tak slabej Legi Warszawa, Rybus jak to powiedzial ze on dzisiaj jacys ospali byli, nie chcialo im sie grac...
atmosfera tam na stadione <lol> wspolczuje pilkarzom
dzis powinno byc z 5-0
cieszy ze Pawel dobrze zagral, Bogus z niego to nigdy nie bedzie snajpera, widac ze z Pawlem sie dobrze rozumia, ale Bogus dobrze dogrywa
dzis conajmniej powinno byc z 5,6-0

Odpowiedz cytując