Do niektórych - nie narzekajmy, że Legia była tak słaba, a Wisła tak mocna. Ja nie mówię, żebyśmy nie wiadomo jak głaskali naszych ale 0:3 na Łazienkowskiej to na prawdę się nie często zdarza Cieszmy się ze zwycięstwa. Oczywiście nie można pochwalić np. Rafała Boguskeigo, bo to była istna porażka. Dzięki chłopaki za te 3:0
MISTRZ MISTRZ NASZ TS !