Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 08.05.2010, 17:10
Do niektórych - nie narzekajmy, że Legia była tak słaba, a Wisła tak mocna. Ja nie mówię, żebyśmy nie wiadomo jak głaskali naszych ale 0:3 na Łazienkowskiej to na prawdę się nie często zdarza Cieszmy się ze zwycięstwa. Oczywiście nie można pochwalić np. Rafała Boguskeigo, bo to była istna porażka. Dzięki chłopaki za te 3:0

MISTRZ MISTRZ NASZ TS !
Odpowiedz cytując