Wiadomo, że mogło być z 10:0 spokojnie, ale to nawet nie byłoby większej satysfakcji niż teraz, na pustym stadionie, z żenująco słabą Legią. Cieszy pewne zwycięstwo, 3 punkty, dobra gra i teraz nie wyobrażam sobie nic innego niż dwie wygrane w nastepnych kolejkach i feta na rynku za tydzień
