Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#592
Stary 08.05.2010, 17:07
Legia w tym sezonie ma z 10 pkt. dzięki Musze, 10 dzięki "legendzie Legii". Oni powinni walczyć o utrzymanie.

PS. Kolega, który napisał, ze wygramy 0:7 miał rację. tak powinien wyglądać ten wynik - no, ale gra jeszcze w Legii Mucha...
Odpowiedz cytując