Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#588
Stary 08.05.2010, 17:05
Wygraliśmy 3;0 a wy dalej lamenty że to tamto źle że wynik za mały.... Spoko mogło byc 6 ; 0 jest jak jest i jest super Na minus Boguski . ALE LUDZIE CIESZMY SIĘ !!!
Odpowiedz cytując