|
haha Szczesny mistrz cietej riposty ,jego teksty mnie rozwalaly ,
a komentator tez mocny "na stadionie Hutnika dawnej stolicy Polski"
szkoda bo mozna bylo z 7 zalozyc Legie i wtedy dziekuje dobranoc te dwie setki na pusta to dramat ,biore dwie pierwsze osoby z ulicy i strzelaja bramki
|