Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#587
Stary 08.05.2010, 17:02
haha Szczesny mistrz cietej riposty ,jego teksty mnie rozwalaly ,
a komentator tez mocny "na stadionie Hutnika dawnej stolicy Polski"
szkoda bo mozna bylo z 7 zalozyc Legie i wtedy dziekuje dobranoc te dwie setki na pusta to dramat ,biore dwie pierwsze osoby z ulicy i strzelaja bramki
.....
Odpowiedz cytując