Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 08.05.2010, 17:01
Koniec meczu.Pełen szacun za dzisiejszy mecz.Jesteśmy na bardzo dobrej drodze.Legia nie stworzyła przez 90 min ani pół sytuacji!Ide na browar,czego sobie i Wam życzę!
MISTRZEM POLSKI JEST WISŁAAAAAA!
WISŁA NAJLEPSZA JEST!
WISŁĘ TRZEBA SZANOWAĆ
WISŁĘ TEN NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!!

LIDERA MAMY......ZA CHUJA GO NIE ODDAMY!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując