Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#583
Stary 08.05.2010, 17:01
1) nie wiedziałem że to napisze ale czuje niedosyt
2) śmiem twierdzić że gdybyśmy wygrali z Koroną to nie podeszlibyśmy z taką k***ą do meczu. Nie ma tego złego
3) Boguski tragedia
4) Kirm - już wiem czemu on siedzi na ławie
Odpowiedz cytując