Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#581
Stary 08.05.2010, 17:00
Powinno byc 0-7.
I taki wynik sobie przypisuje
dziekuje, dobranoc, acha mniej ten nonszalancji przy prowadzeniu w koncowce, bo to przez nia nie strzelamy goli

zeby tylko jakims skautom nie przypadl do gustu Pawel , lapska precz
Odpowiedz cytując