Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 08.05.2010, 16:59
Brawo, chyba nikt sie nie spodziewal, ze bedzie tak latwo i teraz w sumie pozostaje lekki niedosyt, ze nie wygralismy wyzej.
Nie popadajmy jednak w euforie Legia to najslabsza druzyna z jaka zmierzylismy sie na wiosne.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując