Wyświetl pojedynczy post
BANANWAWA
Banita
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#575
Stary 08.05.2010, 16:56
Gratulacje dla Wisły!!! Pojechaliście z tymi lamusami, którzy hańbią ten herb po całości! Ehhhh co się stało z tym klubem.......
Odpowiedz cytując