Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#574
Stary 08.05.2010, 16:55
Ja wiem że liga jest masakrycznie słaba...ale jat to ****a jest możliwe że Legia jest 4 w tabeli?
Gramy dziś zajebiste zawody!!!!
Odpowiedz cytując