massoud napisał(a):

a to co kibice i działacze robią ze swoim fajnym stadionem i atmoferą to jest kompromitacja !
piłka nożna dla kibiców !!
|
i dobrze, kibice nie moga dac za wygrana.. to z zarzad ma z wyciagnietym jezorem jak pies przyjsc i przeprosic, bo to oni sa winni zniszczenia ruchu kibicowskiego na Legii