Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 08.05.2010, 16:52
massoud napisał(a):Wyświetl post
a to co kibice i działacze robią ze swoim fajnym stadionem i atmoferą to jest kompromitacja !

piłka nożna dla kibiców !!

i dobrze, kibice nie moga dac za wygrana.. to z zarzad ma z wyciagnietym jezorem jak pies przyjsc i przeprosic, bo to oni sa winni zniszczenia ruchu kibicowskiego na Legii
Odpowiedz cytując