Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 08.05.2010, 16:51
a to co kibice i działacze robią ze swoim fajnym stadionem i atmoferą to jest kompromitacja !

piłka nożna dla kibiców !!
Odpowiedz cytując