Wyświetl pojedynczy post
Lukaszr
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#569
Stary 08.05.2010, 16:50
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
A co to wnosi do sprawy? Wygrywamy? Wygrywamy! Jak przegrywamy, to Wisła słaba, jak wygrywamy, to przeciwnik słaby, tak? Nie, dziś Wisła gra dobry mecz i zwycięstwo jest zasłużone.
Legia nie istnieje, beznadziejni. Boguski mial 2 setki, w sumie to minumum 0:5 powinno byc.
Odpowiedz cytując