Grisza1 napisał(a):

|
A co to wnosi do sprawy? Wygrywamy? Wygrywamy! Jak przegrywamy, to Wisła słaba, jak wygrywamy, to przeciwnik słaby, tak? Nie, dziś Wisła gra dobry mecz i zwycięstwo jest zasłużone.
|
Legia nie istnieje, beznadziejni. Boguski mial 2 setki, w sumie to minumum 0:5 powinno byc.