teraz w przeciagu 3 min powinny byc 2 bramki, choc w sumie przy pierwszej akcji co normalne z racji 3 goli chcial dac strzelic Kirmowi

i to wlasnie przez zbyt duza nonszalancje nie padly bramki.. bo gdyby bylo 0-0 to bardziej skoncentrowany bylby Kirm przy dwoch szansach