Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#565
Stary 08.05.2010, 16:47
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Ogarnij się. Teraz pytanie. Czy to Wisła jest tak dobra czy Legia tak słaba?
A co to wnosi do sprawy? Wygrywamy? Wygrywamy! Jak przegrywamy, to Wisła słaba, jak wygrywamy, to przeciwnik słaby, tak? Nie, dziś Wisła gra dobry mecz i zwycięstwo jest zasłużone.
Odpowiedz cytując