4fan_player napisał(a):

|
Ogarnij się. Teraz pytanie. Czy to Wisła jest tak dobra czy Legia tak słaba?
|
A co to wnosi do sprawy? Wygrywamy? Wygrywamy! Jak przegrywamy, to Wisła słaba, jak wygrywamy, to przeciwnik słaby, tak? Nie, dziś Wisła gra dobry mecz i zwycięstwo jest zasłużone.