Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 08.05.2010, 16:29
Znow ta ... nonszalancja w koncowce w wykonaniu Wisly.. niech sie zepna, skupia i cisna, bo sie skonczy gorzej niz w pamietnym meczu z Korona w Kielcach
i jak nie maja komu dograc to niech wyp.. dluga jak najdalej a nie bawia sie w klepki pod polem karnym

PS. Pawel cos kulal.. cos mi sie zdaje ze jakis uraz
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.05.2010 o godz. 16:31.
Odpowiedz cytując