|
Znow ta ... nonszalancja w koncowce w wykonaniu Wisly.. niech sie zepna, skupia i cisna, bo sie skonczy gorzej niz w pamietnym meczu z Korona w Kielcach
i jak nie maja komu dograc to niech wyp.. dluga jak najdalej a nie bawia sie w klepki pod polem karnym
PS. Pawel cos kulal.. cos mi sie zdaje ze jakis uraz
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.05.2010 o godz. 16:31.
|