Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline
#
528
08.05.2010, 16:29
fond
napisał(a):
Z taką Legią wstyd nie wygrać.
Fakt.. naprawdę nie pamietam kiedy w Warszawie grano aż taką padakę.
Jeden celny strzał na bramkę Juszczyka do 60 minuty.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
martiness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martiness
Znajdź inne posty napisane przez martiness