Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#528
Stary 08.05.2010, 16:29
fond napisał(a):Wyświetl post
Z taką Legią wstyd nie wygrać.
Fakt.. naprawdę nie pamietam kiedy w Warszawie grano aż taką padakę.
Jeden celny strzał na bramkę Juszczyka do 60 minuty.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując