|
ale wiecie co?
...faktycznie z takim dopingiem(brak)to Legia faktycznie robi żenadke.
Tak jak napisałem we wcześniejszym poście.Bardziej gorąca atmosfera jest na B-klasowym Starcie Brzezie...
W sumie to gówno mnie to obchodzi...Nie mój cyrk...nie moje małpy...
O wynik jestem spokojny.jak nigdy!
|