Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 08.05.2010, 16:28
ale wiecie co?
...faktycznie z takim dopingiem(brak)to Legia faktycznie robi żenadke.
Tak jak napisałem we wcześniejszym poście.Bardziej gorąca atmosfera jest na B-klasowym Starcie Brzezie...
W sumie to gówno mnie to obchodzi...Nie mój cyrk...nie moje małpy...
O wynik jestem spokojny.jak nigdy!
Odpowiedz cytując