Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#522
Stary 08.05.2010, 16:20
I ja nie rozumiem co Wy widzicie w Diazie..przeciez chlop jest tak wolny ze sie patrzec na to nie da.. on pod bramka sklada sie 10 min za nim uderzy, teraz szansa 3-0 a on jakies loby robi
Odpowiedz cytując