tommiyacht napisał(a):

mam wieksze ciary niż podczas zaślubin które dziś popełniłem. druga bramka i bedzie spokojniej.
ot - na polsacie sport Polska - Korea Pd z MŚ 200..2 ?
|
gratulacje, jeśli dobrze wybrałeś to nigdy nie będziesz żałował.
No i masz drugą bramkę
Nasi nawet i nieźle grają mimo marnowanych sytuacji. Ale przeciwnicy dziś to chyba strajkują.