Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#514
Stary 08.05.2010, 16:16
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
mam wieksze ciary niż podczas zaślubin które dziś popełniłem. druga bramka i bedzie spokojniej.

ot - na polsacie sport Polska - Korea Pd z MŚ 200..2 ?
gratulacje, jeśli dobrze wybrałeś to nigdy nie będziesz żałował.
No i masz drugą bramkę

Nasi nawet i nieźle grają mimo marnowanych sytuacji. Ale przeciwnicy dziś to chyba strajkują.


Odpowiedz cytując