Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#513
Stary 08.05.2010, 16:16
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Dobra... o co chodzi ?
Ile - czy moze: co - nas to kosztuje ?

Tak po krasnoludzku nam daja wygrac zeby Amika nie nie zdobyla MP ?
Bez jaj.
Legia gra o puchary.
Teoretycznie rzecz jasna, bo grą nazwać to naprawdę trudno.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując