Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline
#
513
08.05.2010, 16:16
7 kotów
napisał(a):
Dobra... o co chodzi ?
Ile - czy moze: co - nas to kosztuje ?
Tak po krasnoludzku nam daja wygrac zeby Amika nie nie zdobyla MP ?
Bez jaj.
Legia gra o puchary.
Teoretycznie rzecz jasna, bo grą nazwać to naprawdę trudno.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
martiness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martiness
Znajdź inne posty napisane przez martiness