Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#482
Stary 08.05.2010, 16:09
jova napisał(a):Wyświetl post
Mucha poza sytuacją Brożka z końcówki meczu nic nie musi robić. Nasi tak strzelają, że praktycznie rzucać się nie trzeba.
No wlasnie to jest problem, że z 5 celnych strzałów Wisły trzy ledwo doleciały do bramki.
Dlatego nie rozumiem tych zachwytów, że niby mecz jest taki super.

Ale co miał wybronić Mucha, to wybronił
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując