jova napisał(a):

|
Mucha poza sytuacją Brożka z końcówki meczu nic nie musi robić. Nasi tak strzelają, że praktycznie rzucać się nie trzeba.
|
No wlasnie to jest problem, że z 5 celnych strzałów Wisły trzy ledwo doleciały do bramki.
Dlatego nie rozumiem tych zachwytów, że niby mecz jest taki super.
Ale co miał wybronić Mucha, to wybronił