Syn Kangura z 1984 napisał(a):

Moim zdaniem powinien dostać szansę Christov, gorzej jak Boguski nie zagra. Zejść powinien też Diaz, nie przez to ze gra tragicznie, ale dlatego że ma już żółtko, chyba nie chcemy kończyć w 10.... Co do meczu - Małecki jest naszym motorem napędowym, co z tego że dużo zagrań partaczy, dużo strat, jak chyba 99% akcji idzie przez niego. No i to dośrodkowanie - miód. Teraz gramy jak Inter
|
No troszkę cie poniosło...ale niech ci będzie...
