|
Boguski - gorzej niż trampkarz, co on robi w esktraklasie? zreztą to już nie pierwszy raz pokazuje swoją technikę.
Małecki - porządny opiernicz w szatni należy mu się jak nikomu innemu. Poza tym myślę, że dziś coś strzeli.
Brożek Paweł - ładnie, biega, walczy, podaje. Na Łazienkowskiej jest bogiem.
Zmiany - Diaz schodzi (zagrożenie czerwoną kartką), wchodzi Łobodziński, schodzi Boguski, wchodzi Christow.
Nie lubię takich meczy. Wisła gra sparing, powinno być 3,4 : 0. A tak, jak piszą redaktorzy, jeden błąd i Wisła sama będzie sobie winna utratę mistrzostwa.
|