Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#477
Stary 08.05.2010, 16:07
Boguski - gorzej niż trampkarz, co on robi w esktraklasie? zreztą to już nie pierwszy raz pokazuje swoją technikę.
Małecki - porządny opiernicz w szatni należy mu się jak nikomu innemu. Poza tym myślę, że dziś coś strzeli.
Brożek Paweł - ładnie, biega, walczy, podaje. Na Łazienkowskiej jest bogiem.

Zmiany - Diaz schodzi (zagrożenie czerwoną kartką), wchodzi Łobodziński, schodzi Boguski, wchodzi Christow.

Nie lubię takich meczy. Wisła gra sparing, powinno być 3,4 : 0. A tak, jak piszą redaktorzy, jeden błąd i Wisła sama będzie sobie winna utratę mistrzostwa.
Odpowiedz cytując