Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 08.05.2010, 16:05
Z wielka wiara obserwuje to spotkanie.Do tej pory wynik powinien być 0-3.
Ze skutecznościa faktycznie jest problem.
Pomijam fakt że postawiłem u buka 500 na nasze zwycięstwo...do wziecia 1prawie 1300...Jazda chłopaki!
Cel uświęca środki,a naszym celem jest wiadomo co!!!
Odpowiedz cytując