Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#475
Stary 08.05.2010, 16:04
martiness napisał(a):Wyświetl post
Legia gra piach potworny.
Gdyby nie Mucha to na przerwę Wisła schodziłaby z co najmniej 2 bramkowym prowadzeniem.
Mocno senny mecz.
Mucha poza sytuacją Brożka z końcówki meczu nic nie musi robić. Nasi tak strzelają, że praktycznie rzucać się nie trzeba.
Odpowiedz cytując