martiness napisał(a):

Legia gra piach potworny.
Gdyby nie Mucha to na przerwę Wisła schodziłaby z co najmniej 2 bramkowym prowadzeniem.
Mocno senny mecz.
|
Mucha poza sytuacją Brożka z końcówki meczu nic nie musi robić. Nasi tak strzelają, że praktycznie rzucać się nie trzeba.