Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 08.05.2010, 16:00
O, co to sie stalo ze ten w dlugich wlosach powiedzial ze Wisla powinna prowadzic 3-0

z jednym sie zgadzam,jak to przegramy to na wlasne zyczenie i bedziemy sie bic w klate po tym meczu
Odpowiedz cytując