Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#467
Stary 08.05.2010, 15:59
mam dobre przeczucie, bardzo dobre !! byle tak dalej i nie dojść im do słowa

stadionik fajny, wiec tym bardziej szkoda, ze go nie wykorzystują - znaczy nie potrzebują - znaczy, można spalić
Odpowiedz cytując