Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
czesnik
Member
Od: 03.2004
Offline
#
464
08.05.2010, 15:59
powiedzcie mi - w czym ten Issa Ba jest lepszy od Jirsaka albo Mączyńskiego. Moim zdaniem pierwszy do zmiany.
hoolies ain't no good and U know it's true
FAIRPLAY - WE'RE GONNA MAKE IT
czesnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czesnik
Znajdź inne posty napisane przez czesnik