Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 08.05.2010, 15:58
No szkoda.. tyle akcji.. brak goli przez zle decyzje juz przed uderzeniem, czyli brak zdecydowania i wiary we wlasne umiejetnosci

szkoda, bo byloby juz po meczu, a tak nerwowka
(wk.. mnie ta kartka dla Ba, nie mam do niego pretensji.. normalny wslizg.. a rywal troche podjechal i zahaczyl przypadkiem o jego noge..)

PS. A pan Mucha niech juz idzie do tego Evertonu..
Odpowiedz cytując