|
No szkoda.. tyle akcji.. brak goli przez zle decyzje juz przed uderzeniem, czyli brak zdecydowania i wiary we wlasne umiejetnosci
szkoda, bo byloby juz po meczu, a tak nerwowka
(wk.. mnie ta kartka dla Ba, nie mam do niego pretensji.. normalny wslizg.. a rywal troche podjechal i zahaczyl przypadkiem o jego noge..)
PS. A pan Mucha niech juz idzie do tego Evertonu..
|