Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 08.05.2010, 15:56
Cytat:
tyle powiem jesli przegramy z Legia to jestesmy frajerami, powinno byc z 2:0 juz dla Wisly
Dokładnie , jeżeli nasi piłkarze przegraja(a nawet napisze wiecej , nie wygraja) z tak grającą Legią , to sami chyba będą sobie zdawali sprawę , że sfrajerzyli.
Póki co bardzo pewna gra Wisły i trzeba wywieźć 3 pkt z Warszawy .
Zresztą gdyby w bramce nie stał najlepszy bramkarz ekstraklasy , to było by już 2 a nawet 3 -0 .
Odpowiedz cytując