Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#448
Stary 08.05.2010, 15:53
Legia gra piach potworny.
Gdyby nie Mucha to na przerwę Wisła schodziłaby z co najmniej 2 bramkowym prowadzeniem.
Mocno senny mecz.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując