Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#447
Stary 08.05.2010, 15:53
panowie i panie....jeszcze 45 min i jesteśmy prawie w raju!


hehehehehehehe......."JESZCZE JEDEN!.....JESZCZE JEDEN...."
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 08.05.2010 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując