Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#438
Stary 08.05.2010, 15:44
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Boguski to jest jednak niesamowita *******a....
Jak na razie każda decyzja zła. Brak celnego podania, głupieje jak ma strzelać, nie potrafi skleić piłki. Beznadziejnie nie trzyma linii i łapie spalone... tragedia.
Odpowiedz cytując