Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#435
Stary 08.05.2010, 15:43
powiem tak.

Tak grającej Wisełki,z taką zajebistą dyscypliną taktyczną...nie widziałem od wieków!!!

jedna rzecz.Ba to faktycznie facet z innej planety.
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 08.05.2010 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując