Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#433
Stary 08.05.2010, 15:41
Legia gra jak Odra Wodzislaw. Strzelic drugą bramkę i po spotkaniu. Strzelą przypadkiem i zaczną się nerwy, oby nie tfu tfu. Trzeba to wykorzystac.
Odpowiedz cytując