Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline
#
431
08.05.2010, 15:36
Na razie dziesięciu Wiślaków w polu karnych Wisły czeka co zrobi Legia.. 30 minuta na zegarze.
Zajebista tatyka
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
martiness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martiness
Znajdź inne posty napisane przez martiness